Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Vistula

zwraca dla członków Lyoness część pieniędzy za zakupy sklepach Vistula

Elegancja i styl – najlepszy prezent

© VISTULA / Zastrzeżony znak towarowy.

Być może właśnie szukasz idealnego prezentu dla bliskiego Ci mężczyzny. Jeśli tak to z pewnością zainteresuje Cię Marka Vistula, która należy do programu handlowego Lyoness. Dzięki czemu każdy członek Lyoness może kupować w sklepach Vistula otrzymując zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy.

Dokonując wyboru prezentu nietrudno o pomyłkę. Najgorszym dla obdarowującego jest rozczarowanie bliskiej osoby z powodu nietrafionego prezentu. Trendy, zarówno w modzie, jak i w świecie gadżetów, zmieniają się szybciej niż pogoda w górach, jednak możecie być pewni, że klasyczna elegancja połączona z najwyższą jakością, zawsze pozostaje w cenie.

Vistula to marka, która swoją tradycją sięga do okresu dwudziestolecia międzywojennego, jednak jako firma, która ubiera eleganckich mężczyzn, działa dopiero od 1966 roku, kiedy to marka, funkcjonująca jeszcze jako KZPO, zaczęła szyć wyłącznie odzież męską. Od tego czasu firma ta stała się synonimem najwyższej jakości, która została doceniona nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Garnitury, marynarki, spodnie czy koszule sygnowane logiem Vistula to nieodłączny atrybut mężczyzn, którzy ponad wszystko stawiają jakość i niebanalną elegancję.

Jeżeli w tegoroczne Święta chcesz obdarować bliską Ci osobę prezentem, który sprawi autentyczną radość, koniecznie sprawdź świąteczne rabaty na wybrane produkty Vistula w jednym z firmowych sklepów.

Zostaw komentarz