Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Getin Bank

konto Getin UP z moneyback

Getin Bank konto Getin UP

Konto osobiste Getin UP daje klientom możliwość nieograniczonego korzystania z własnych środków. Samo otwarcie rachunku jest bezpłatne. Prowadzenie rachunku w Getin Bank może być również bezpłatne pod pewnymi warunkami:

– jeśli posiadacz Konta osobistego Getin UP ma więcej niż 25 lat i w ciągu miesiąca dokonał płatności kartą, wydaną do rachunku, na kwotę co najmniej 300 zł, przy czym płatności te zostały rozliczone, lub
– jeśli posiadaczem konta jest osoba mająca mniej niż 25 lat, wówczas do bezpłatnego prowadzenia rachunku wystarczą płatności na kwotę 100 zł.

W ramach rachunku udostępniana jest możliwość dostępu do rachunku przez Internet. Do konta wydawana jest karta debetowa MasterCard Debit z możliwością płacenia zbliżeniowo. Wydanie i wznowienie karty nie jest obciążone dodatkową prowizją. W zależności od wartości transakcji, dokonanych kartą debetową, jej miesięczny koszt będzie wynosił 2,99 zł przy aktywnym korzystaniu z karty lub 6,99 zł, jeśli w ciągu miesiąca były dokonane transakcje bezgotówkowe o wartości do 100 zł (dane aktualne w dniu publikacji artykułu).

Z myślą o klientach, którzy aktywnie korzystają z produktów bankowych, Getin Bank oferuje program Aktywna Karta. W przypadku dokonania co najmniej 5 płatności kartą w ciągu miesiąca na rachunek klienta jest dokonywany zwrot w wysokości 50 zł.

Program trwa przez 6 miesięcy, dając posiadaczowi rachunku możliwość uzyskania nawet 300 złotych dodatkowej premii z tytułu aktywnego korzystania z karty.

Moneyback w przypadku Getin Banku oferuje program Tanie Zakupy. Przy aktywnym korzystaniu z karty, wydanej do rachunku, można uzyskać do 10% wartości zakupów – daje to kwotę do 40 złotych miesięcznie i do 300 złotych w ciągu roku. Płatności, które są zwracane na rachunek klienta w postaci Moneyback, powinny być dokonane u jednego z akceptantów, oznaczonych specjalnym kodem MCC. Bank w programie akceptuje płatności dokonane w sklepach spożywczych, supermarketach, sklepach z alkoholami, stacjach benzynowych z pełną obsługą jak i samoobsługowych, a nawet płatności dokonane na stacjach serwisowych.

Porównaj konta bankowe

Zostaw komentarz