Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Getin Bank

Konto Tanie Zakupy z Moneyback

Konto Tanie Zakupy w Getin Banku

Konto Tanie Zakupy prowadzone w Getin Banku to konto, które pozwala posiadaczowi zarabiać na częstych zakupach. Samo konto można otworzyć przez Internet, telefon lub w placówce banku. Prowadzenie konta może być także bezpłatne, pod warunkiem, że na konto wpływa wynagrodzenie lub stypendium w wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 400 zł. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 9,99 zł miesięcznie (informacja aktualna w dniu publikacji artykułu).

Do rachunku wydawana jest karta debetowa, której miesięczny koszt to 3,99 zł. Wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie są dodatkowo obciążone prowizją.

W przypadku Konta Tanie Zakupy Getin Bank oferuje klientom Moneyback. Zwroty na rachunki klientów mogą wynosić nawet 40 zł miesięcznie i 300 zł rocznie, przy czym ich wartość jest ustalana na podstawie dokonanych zakupów.

Bank premiuje zwrotem w wysokości 10 % transakcje opłacone przy użyciu karty debetowej oraz aplikacji iKasa, która umożliwia opłacenie zakupów w sklepach Biedronka. Transakcje, brane pod uwagę przez bank do naliczenia zwrotu w postaci Moneyback, mogą być dokonane jedynie w punktach akceptantów, którzy mają specjalne oznaczenie w postaci kodu MCC. Transakcje takie mogą być dokonywane w sklepach spożywczych i supermarketach, sklepach z alkoholami, na stacjach benzynowych, przy czym nie ma znaczenia, czy jest to stacja samoobsługowa, czy może jest to stacja benzynowa z obsługą, oraz na stacjach serwisowych, także tych oferujących usługi dodatkowe.

Zwrot z tytułu Moneyback jest dokonywany do 10 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym dokonano transakcji kartą. Do Konta Tanie Zakupy dołączona jest promocja Getin Mobile. Klienci, którzy aktywują usługę i dokonają przelewu na kwotę co najmniej 20 zł poprzez aplikację mobilną. Taka transakcja jest premiowana jednorazowo kwotą 50 zł. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie korzystali z aplikacji mobilnej banku oraz którzy nie zakładali Lokaty Mobilnej.

Porównaj konta bankowe

Zostaw komentarz