Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Audiobook.pl

Książki i gry
Donation Goal For This Project is 100%
5% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/95% To Go
Donate Now

fot. © Audiobook Sp. z o.o. / Internet.

Audiobook.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych oferujących sprzedaż audiobooków, czyli książek nagranych w formie dźwiękowej.

To co wyróżnia Audiobook.pl to bogata oferta, duży wybór formatów książek i szybka wysyłka. Dzięki fachowym recenzjom i opisom audiobooków, a także dzięki możliwości odsłuchania ich fragmentów przed zakupem, każdy znajdzie tutaj idealną pozycję dla siebie i bliskich. Audiobook.pl wyróżnia także specjalna zniżka dla niewidomych – minus 10% ceny audiobooka.

Sklep internetowy Audiobook.pl w swojej ofercie posiada najbardziej znane dzieła klasyki literatury polskiej i zagranicznej, a także audiobooki z zakresu literatury współczesnej. Oprócz audiobooków typowo książkowych, sklep oferuje także audiobooki funkcyjne, w tym m.in. audiobooki:

– do nauki aż 26 języków,
– do treningu sportowego,
– biznesowe dla firm, w wielu dziedzinach, wspierające rozwój pracowników i zastępujące kosztowne szkolenia.
– audioprzewodniki idealne do zwiedzania wielu polskich i zagranicznych miast.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »