Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

BP

Samochody i motocykle.
Donation Goal For This Project is 100%
1% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/99% To Go
Donate Now

fot. © BP / Materiały prasowe.

Zielona kolorystyka oraz charakterystyczne słoneczko – każdy z nas od razu rozpoznaje stację należącą do sieci BP. Jej historia sięga początków XX wieku a zaczęła się w Wielkiej Brytanii.

Dokładnie w 1901 roku Twórca koncernu otrzymał koncesję na eksploatację złóż ropy. Tak właśnie zaczęła się historia, która trwa po dziś dzień. Pomimo licznych zawirowań na rynku ropy stacje paliw BP mogą pochwalić się jednymi z bardziej atrakcyjnych cen benzyny oraz oleju napędowego.

Podobnie jest w naszym kraju. W Polsce pierwsza stacja koncernu BP powstała w 1995 roku. Sama firma rozpoczęła swą działalność w naszym kraju już 4 lata wcześniej. Niedługo potem sieć wykupiła także stacje należące do grupy Aral. W chwili obecnej BP ma najbardziej rozbudowaną pajęczynę stacji paliw na terenie naszego kraju. Żaden inny koncern nie może jej dorównać pod tym względem. Zresztą najdobitniej pokazują to wyniki sprzedaży, które w ostatnich latach oscylują w granicach 13,5 mld złotych.

Stacje benzynowe sieci BP stały się już nieodzownym elementem naszego krajobrazu. Najważniejsze jednak, że koncern w dalszym ciągu jest w stanie zaproponować swoim Klientom bardzo korzystną ofertę oraz szeroki wachlarz usług.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »