Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Carrefour

Wyposażenie domu. Artykuły spożywcze i napoje
Donation Goal For This Project is 100%
2% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/98% To Go
Donate Now

fot. © Carrefour / Materiały prasowe.

Carrefour to jedna z największych sieci marketów. Jej historia rozpoczęła się w 1957 roku we Francji. Tam założono samą firmę, a 5 lat później wybudowano pierwszy hipermarket.

Przez ponad 50 lat sieć przeszła wiele zmian i przede wszystkim proces dynamicznego rozwoju. W chwili obecnej Carrefour to ponad 7000 sklepów na całym świecie. Sieć handlowa jest obecna w 31 krajach na 4 kontynentach. Co istotne Carrefour to nie tylko hipermarkety, ale również supermarkety oraz stacje benzynowe. To tylko potwierdza jak dynamicznie rozwija się ta sieć.

Warto dodać, że Carrefour jest niezwykle popularny również w Polsce. Pierwszy hipermarket został otwarty w naszym kraju w 1997 roku. Od tamtej pory sieć rozrosła się do blisko 50 hipermarketów oraz ponad 80 supermarketów,

A jakie zdanie o marce, oraz oferowanych przez nią produktach, mają Klienci? Dynamiczny rozwój sieci mówi chyba sam za siebie. Carrefour jest jednym z najczęściej odwiedzanych hipermarketów w naszym kraju. Jakość produktów, standardy obsługi oraz ceny kuszą Klientów i sprawiają, że stają się oni wierni marce Carrefour.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »