Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

nexterio.pl

Dom i AGD/ Dla domu i kuchni.
Donation Goal For This Project is 100%
2% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/98% To Go
Donate Now

fot. © Nexterio.pl Megastore / Internet.

Naziemne rynki handlowe to obszar, na którym panuje niezwykle silna konkurencja, jednak to właśnie przestrzeń wirtualna jest miejscem, w którym zaistnieć jest najtrudniej.

Gąszcz sklepów internetowych, utrudnione działania promocyjne i specyficzny, często niezwykle wymagający odbiorca – to wszystko sprawia, że internetowy handel stanowi prawdziwe wyzwanie, nawet do najlepszych. Są jednak firmy, które dzięki swojemu profesjonalizmowi nie tylko nie zginęły w czeluściach internetu, ale także w krótkim czasie stały się rozpoznawalną marką.

Nexterio.pl to jeden z największych sklepów internetowych z artykułami do pracy w domu i w ogrodzie. Wydawać by się mogło, że skoro w sieci jest mnóstwo sklepów oferujących właśnie taki asortyment, zaistnienie w tym sektorze rynku będzie prawdziwym wyzwaniem, a osiągnięcie pozycji lidera – rzeczą niemal niemożliwą. Sklep internetowy Nexterio, będący częścią Megastore.pl S.A. dokonała tego w niespełna rok, a fakt ten potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »