Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

PKN Orlen

Samochody i motocykle.
Donation Goal For This Project is 100%
1% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/99% To Go
Donate Now

fot. © PKN Orlen / Materiały prasowe.

W gąszczu zachodnich firm, szturmem zdobywających polski rynek, istnieje kilka marek, które dzięki nieprzeciętnej jakości wychodzą na przeciw zagranicznej konkurencji, pozostawiając ją daleko z tyłu. Wśród nich bez cienia wątpliwości należy wymienić PKN Orlen.

Przyjrzyjmy się nieco bliżej marce, która dla tysięcy zmotoryzowanych Polaków stała się synonimem najwyższych standardów.
Polski Koncern Naftowy Orlen Spółka Akcyjna to przedsiębiorstwo, które powstało z fuzji Petrochemii Płock SA z Centralą Produktów Naftowych. Na firmę składają się rafinerie w Płocku, Trzebini i Jedliczu, jak również kilka rafinerii w Czechach i na Litwie.

O prestiżu marki świadczy fakt, że brytyjskie media uznały ją za najlepiej zarządzaną firmę w regionie. Potwierdza to już blisko 15 letnia obecność spółki na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, nie tylko w ramach indeksów WIG 20 i WIG 30, ale także prestiżowego Respect Index. Stacje paliw Orlenu to niezwykle nowoczesne obiekty, które działają w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »