Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

tchibo.pl

Wyposażenie domu. Moda. Artykuły spożywcze i napoje.
Donation Goal For This Project is 100%
3% zwrotu za zakupy dla członków Lyoness/97% To Go
Donate Now

fot. © Tchibo / Materiały prasowe.

Niektóre marki wywołują u odbiorców jednoznaczne skojarzenia. Pytając przeciętnego odbiorcę o firmę Tchibo, zdecydowana większość odbiorców bez chwili zawahania odpowie jednym słowem – kawa. Tak silna rozpoznawalność to niewątpliwa zaleta, odpowiednio wykorzystana może przerodzić się w prawdziwy sukces handlowy.

Firma Tchibo od blisko 60 lat oferuje najwyższej jakości kawę, wyróżniającą się niezwykle intensywnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Jednak myli się ten kto sądzi, że produkcja aromatycznego napoju, który większości z nas towarzyszy każdego dnia, to jedyny obszar działalności firmy. Od 2005 roku na polskim rynku działa sieć sklepów stacjonarnych Tchibo, która obecnie liczy sobie około 50 punktów, a w 2008 powstał sklep internetowy Tchibo.pl.

Oczywiste jest, że głównym obszarem działalności witryny jest kawa, jednak głównym wcale nie oznacza, że jedynym. Na Tchibo.pl znajdziemy także wszelkie akcesoria związane z tym aromatycznym napojem, oraz produkty tygodnia, z których każdy posiada inny motyw przewodni. Obecnie sklep internetowy Tchibo może poszczycić się piątą pozycją pod względem zasięgu w Polsce.

Aktualność oferty Partnera Lyoness

Pomimo tego, że dokładamy wszelkich starań aby informacje umieszczone na niniejszej stronie były zawsze aktualne to ważne aby pamiętać o tym, że aktualna oferta nt. Partnerów Handlowych Lyoness oferujących zwrot pieniędzy za zakupy w ich sklepach, zawsze znajduje się na oficjalnej stronie Lyoness. Więcej o programie można przeczytać tutaj »