Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Wspólnota Handlowa Lyoness

Oszczędzam przy każdych zakupach w sklepach Partnerów Lyoness – to takie proste!

Zarejestruj się

Po pierwsze załóż całkowicie darmowe konto w Lyoness, na które będziesz otrzymywać zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach Partnerów Handlowych Lyoness.

Rejestracja

Wybierz sklep

Wybierz sklep Partnera Handlowego Lyoness, w którym chcesz zrobić zakupy. Jeśli jest to sklep internetowy wystarczy, że wejdziesz do niego poprzez link z Lyoness. Jeśli wybierzesz sklep stacjonarny, to w zależności od regulaminu sklepu, trzeba się do niego udać osobiście z kupionym wcześniej bonem lub kartą cashback uprawniającą do naliczenia zwrotu za zakupy.

Zaproś znajomych

Dzięki Lyoness zyskujesz w dwojaki sposób. Po pierwsze kupując w sklepach Partnerów Handlowych Lyoness otrzymujesz zwrot gotówki. Po drugie możesz zaprosić przyjaciół do zarejestrowania się w Lyoness i otrzymywać zwrot gotówki za każdym razem, gdy będą robić zakupy!

Lyoness - więcej niż zakupy

nasz sposób na oszczędzanie w codziennym życiu

1-5%
ZWROT PIENIĘDZY ZA ZAKUPY DO MAX. 5%
5 000
PONAD 5 TYS. SKLEPÓW ONLINE
170 mln
PONAD 170 MILIONÓW PRODUKTÓW
0,5 %
ZWROT PIENIĘDZY ZA ZAKUPY PRZYJACIÓŁ

Polecamy:

od ponad dekady

LYONESS POMAGA OSZCZĘDZAĆ NASZE PIENIĄDZE

Lyoness to program zakupowy, który obecnie bardzo zyskuje na popularności w Polsce. W programie można się zarejestrować własnoręcznie lub z polecenia innego uczestnika programu. Ta druga opcja daje największe korzyści.

Program zakupowy Lyoness jest całkowicie bezpłatny. Aby przystąpić do programu niczego nie trzeba wpłacać, kupować ani nikomu niczego sprzedawać. Klient przystępujący do Lyoness za nic nie płaci, ponieważ to sklepy (partnerzy handlowi programu Lyoness) płacą za to, że klient, czyli my, dokonujemy u nich świadomych zakupów.

Im więcej klientów skorzysta z rabatów danego partnera handlowego Lyoness (czyli sklepu) tym bardziej staje się on popularny zyskując dodatkowych klientów – w ten sposób korzysta zarówno klient jak i sklep. Dodatkowo w programie Lyoness nie ma żadnych zobowiązań, można w każdej chwili z niego zrezygnować tracąc jedynie przyszłe korzyści za dokonane zakupy.

Program zakupowy Lyoness charakteryzuje prostota i to, że za dokonane zakupy u partnerów handlowych klient natychmiast otrzymuje z góry określone korzyści w postaci zwrotu gotówki.

Główne zalety wspólnoty zakupowej:

– dołączenie do programu jest darmowe
– w każdej chwili można opuścić program
– dają zwrot pieniążków za każde zakupy u ich partnerów handlowych
– można zapraszać do programu przyjaciół i otrzymywać dodatkowe korzyści

Lyoness to popularny program zakupowy znany za granicą. Jak wspomniałem na początku Lyoness obecnie walczy również o Polski rynek. Lyoness przekonuje do siebie zyskami oraz wieloma możliwościami pomnażania środków zgromadzonych dzięki Lyoness, np. poprzez polecanie programu znajomym.

Jeśli zainteresowałem Was możliwościami programu Lyoness i chcielibyście dowiedzieć się o nim więcej, zapraszam do formularza kontaktowego.

oszczędzaj

dzięki Lyoness

Jeśli jesteście gotowi na zmiany zachęcam Was do zapoznania się z możliwościami programu Lyoness. Dzięki programowi wprowadzamy do naszego życia prawidłowe nawyki związane z wydawaniem pieniędzy. Każda transakcja związana z wydawaniem naszych pieniędzy powinna przynosić oszczędności. Po więcej informacji na temat Lyoness zapraszam do formularza kontaktowego.

Rejestracja