Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Motopożyczka

Kredyt pozabankowy tzw. chwilówka

Motopożyczka

Motopozyczka.pl to ciekawa forma pożyczki pozabankowej oferowana przez firmę doświadczoną na rynku pośrednictwa w finansowaniu zakupu samochodów.

Motopożyczka jest dostępna w opcjach:

– Pożyczki na zakup samochodu – gdy klient potrzebuje gotówki na zakup samochodu,
– Pożyczki pod zastaw samochodu – gdy klient potrzebuje gotówki na inne cele i posiada samochód, ale nie chce go celem jej uzyskania sprzedawać.

Pożyczka na zakup samochodu przeznaczona jest dla osób, które mają problem z uzyskaniem jej w banku i posiadają wkład własny w minimalnej wysokości 40% wartości samochodu, który planują nabyć. Maksymalna jej wysokość wynosi 100.000 złotych przy okresie spłaty od 3 miesięcy do 6 lat. Wystarczą dwa dokumenty tożsamości, dowód rejestracyjny i polisa ubezpieczeniowa i już w ciągu 24 godzin zostaje podjęta decyzja pożyczkowa!

Pożyczka pod zastaw samochodu natomiast, to rozwiązanie dla osób, które posiadają nowy samochód lub samochód używany do 12 lat i znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, a bank odmówił im kredytu. Pożyczka pod zastaw auta umożliwia “uwolnienie” pieniędzy nawet do 60% wartości samochodu, w formie udzielenia pożyczki. Warunki jej uzyskania są podobne jak przy pożyczce na zakup samochodu.

Warunki pożyczki

Zostaw komentarz