Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Wypracowujemy dodatkowe procenty

do naszych oszczędności

Nie tylko lokaty – oszczędzamy dodatkowy procent

Jednym z pewniejszych produktów finansowych, który przynosi zyski, jest lokata bankowa. Ten produkt przeznaczony jest dla osób, które lubią regularnie oszczędzać małe kwoty.

Najczęściej banki umożliwiają otworzenie lokaty już przy kwocie 500 złotych. Oprocentowanie takich produktów nie jest może imponujące, bowiem sięga około 2-5% w skali roku, jednak nawet taka mała kwota, która doliczana jest do kapitału lokaty, to zawsze pewne zyski.Jeśli nie wiemy, kiedy dokładnie będą nam potrzebne pieniądze, to warto założyć lokatę jednodniową, która będzie się automatycznie odnawiać aż do chwili, kiedy ją zamkniemy. Naliczane odsetki mogą się od razu kapitalizować na rachunku lokaty, każdego dnia zwiększając jej kapitał.

Regularne oszczędzanie mniejszych kwot jest łatwiejsze w przypadku posiadaczy rachunków oszczędnościowych. Są one nieco gorzej oprocentowane niż lokaty, jednak banki nie określają minimalnej kwoty, którą na taki rachunek można wpłacić. Z takiego konta można również dokonywać wypłat w dowolnym momencie.

Powiększamy odkładane oszczędności

Program zakupowy Lyoness to innowacyjny sposób na oszczędzanie pieniędzy. Docenią go szczególnie osoby, które pragną zaoszczędzić dodatkowe procenty inaczej niż na lokacie bankowej. Lyoness to wspólnota zakupowa do której należą sklepy oferujące swoim klientom zwrot pieniędzy w zamian za dokonanie u nich zakupów. Czyli w skrócie: rejestrujemy się w Lyoness, sprawdzamy czy nasz ulubiony sklep (np. Carrefour, Orlen, itp.) należy do programu Lyoness i jeśli tak robimy zakupy używając odpowiednio dla sklepów internetowych linku polecającego Lyoness, dla sklepów stacjonarnych bonu zakupowego lub specjalnej karty Cashback Card. Wszystkie te sposoby umożliwiają zwrot 1-5% pieniędzy wydanych na zakupy.

Przykładowo w Carrefour, który uczestniczy w programie, robimy zakupy, płacimy w kasie bonami Lyoness i otrzymujemy z powrotem kilka procent wartości wydanej kwoty. Zaoszczędzoną gotówkę gromadzi się na indywidualnym koncie w Lyoness, z którego można potem wypłacić pieniądze. To jednak nie koniec korzyści. Dzięki zakupom u partnerów Lyoness oprócz zwrotu części kosztów, otrzymuje się także specjalne punkty Shopping Points (Punkty Zakupowe) pozwalające na jeszcze tańsze kupowanie w sklepach należących do programu Lyoness. Punkty Zakupowe Shopping Points można porównać do Punktów Payback.

Partnerzy programu Lyoness pochodzą z wielu rożnych branż, co powoduje, że oszczędzać można praktycznie na wszystkim. Sklepy należące do programu Lyoness można znaleźć w największych miastach polski oraz w sporej liczbie mniejszych miejscowości. Przystąpienie do programu jest darmowe, co wraz z wymienionymi powyżej zaletami powoduje, że Lyoness po prostu się opłaca.

Podsumowując, jeśli oszczędzanie to dla Ciebie chleb powszedni i masz lokatę, na której zarabiasz kilka procent albo po prostu chcesz zacząć oszczędzać to zastanów się czy zyskanie kilku procent dodatkowych oszczędności dzięki Lyoness to dobry interes, moim zdaniem tak. Jeśli masz podobne zdanie do mojego zapoznaj się z programem zakupowym Lyoness.

Zostaw komentarz