Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Carrefour

udane zakupy ze zwrotem pieniędzy nie tylko od święta

Odzyskaj część pieniędzy ze świątecznych zakupów w Carrefour

fot. © Carrefour / Materiały prasowe.

Święta Bożego Narodzenia już za niecały miesiąc. To najwyższy czas by zaplanować zakupy spożywcze oraz kupno prezentów. Oczywistym faktem jest, że chcemy urządzić naszej rodzinie cudowne święta, jednocześnie jednak zależy nam na oszczędnościach. Na szczęście istnieje sposób na to aby święta były jednocześnie i udane, i nie rujnujące domowego budżetu.

Jaki? Są to zakupy w sieciach sklepów Carrefour.

Specjalnie wyselekcjonowana oferta sprawia, ze wszytko czego potrzebujesz na świąteczne zakupy znajdziesz właśnie w tym sklepie.
Sieć sklepów Carrefour przygotowała dla swoich klientów mnóstwo korzystnych promocji, dzięki którym zakupy spożywcze nie staną się obciążeniem dla domowego budżetu. Zawsze świeże, wysokiej jakości produkty czekają na swoich nabywców. Ich szeroka i różnorodna oferta to gwarancja, że znajdziesz tu wszystkie produkty niezbędne do przyrządzenia dań na świąteczny stół.Oferta słodkości, to gwarancja, że Mikołajki będą udane i bogate. Niezależnie od preferencji Twoich oraz dzieci znajdziesz tu spełniające Twoje wymagania słodycze.

Nie zapominajmy jednak jak ważną, szczególnie dla najmłodszych, częścią świąt są prezenty. Tutaj również nie musisz się martwić.
Sieć sklepów Carrefour oferuje swoim klientom szeroką ofertę zabawek i świątecznych drobiazgów, z których z łatwością skompletujesz udane prezenty świąteczne, które zachwycą obdarowanych. W sklepach Carrefour znaleźć bowiem możesz najbardziej pożądane przez maluchy zabawki, zestawy kosmetyków oraz tysiące innych produktów doskonale nadających się na świąteczne prezenty.

Odzyskaj część pieniędzy z zakupów w Carrefour

Aby odzyskiwać pieniądze z zakupów w sklepach Carrefour wystarczy założyć darmowe konto na portalu Lyoness, kupić bony i płacić nimi we wszystkich sklepach sieci Carrefour. Lyoness to bardzo prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

W programie zakupowym Lyoness znajduje się wiele sklepów z rożnych branż, dzięki czemu można otrzymywać zwrot (tzw. moneyback) za zakupy w wielu innych miejscach. Do programu Lyoness należą m.in. takie stacje paliw jak BP i Orlen, różne sklepy internetowe, sklepy Media Expert, itp. Przystąpienie do programu zakupowego Lyoness jest zupełnie darmowe.

Dlatego też jeśli świąteczne zakupy wciąż są przed Tobą, nie zastanawiaj się. Sieć Carrefour przygotowała ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szeroki i różnorodny asortyment to gwarancja udanych zakupów spożywczych oraz zakupu drobiazgów na prezenty, które z pewnością usatysfakcjonują obdarowane osoby.
Z Carrefour Święta będą udane bez konieczności wydawania ogromnych pieniędzy.

Zostaw komentarz