Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Tylko dla członków Lyoness

zwrot pieniędzy za każde zakupy w sklepach Top Secret

Redan – właściciel Top Secret i innych popularnych marek odzieżowych

© Top Secret, Troll, Drywash / Zastrzeżony znak towarowy.

Firma Redan z siedzibą w Łodzi jest właścicielem kilku marek odzieżowych, które oferują ubrania dla różnych grup klientów. W ramach sieci dyskontów, prowadzonych jako Textilmarkety, firma oferuje końcówki serii odzieżowych oraz akcesoria do domu, z kolei część “modowa” obejmuje popularne marki – Top Secret, Troll i Drywash, które dostępne są w stacjonarnych sklepach oraz w sklepach internetowych.

Top Secret – modne ubrania dla całej rodziny

Spółka rozpoczęła swoją działalność od oferowania modnych ubrań damskich i męskich, tworzonych jako ubrania marki Top Secret. Marka projektuje ubrania w stylu miejskim, choć można w jej produktach znaleźć również ubrania dla osób preferujących nieco bardzo formalne sukienki, żakiety czy marynarki. Wszystkie produkty marki dostępne są w stacjonarnych sklepach, zlokalizowanych w największych centrach handlowych oraz w sklepie internetowym. Klienci, którzy dokonują zakupów w sklepach Top Secret, Drywash czy Troll mogą jednocześnie korzystać z programu lojalnościowego Collection Club, który przelicza zakupione produkty na punkty, uprawniające do uzyskania rabatów przy kolejnych zakupach.

Troll – moda dla młodych

Nieco inne ubrania są szyte z myślą o osobach młodych. Dla nich Grupa Redan stworzyła serię Troll, która cieszy się niezwykłą popularnością wśród ludzi młodych ze względu na modne fasony ubrań oraz niezwykle odważną kolorystykę. Marka nie boi się wyzwań, dlatego umiejętnie łączy kratkę z romantycznym krojem wyjściowych ubrań czy łączy tradycyjne dzianiny z wykończeniem z atłasu i satyny.

Drywash – moda w stylu sportowym

Podobnie jak marka Top Secret, Drywash oferuje swoim klientom ubrania, akcesoria, dodatki oraz buty. Całość oferty utrzymana jest jednak w sportowym stylu, który można odnaleźć zarówno w kurtkach, jak i wygodnych sukienkach czy bluzkach. Ubrania marki Drywash kierowane są do kobiet aktywnych, które uwielbiają sportowe wyzwania także na co dzień. Z myślą o nich powstają ubrania wygodne i uniwersalne, które bardzo łatwo można rozpoznać dzięki charakterystycznemu wykończeniu.

Oszczędzamy dzięki zakupom modnych ubrań

Tradycyjnie już śpieszę donieść, że sklepy Top Secret należą do programu handlowego Lyoness dzięki czemu za każde zakupy dokonane w sklepach Top Secret dostaniemy zwrot części pieniędzy. Jeśli jeszcze nie mamy pomysłu jak zabrać się za oszczędzanie to kupowanie w sklepach, które należą do Lyoness i oferują zwrot pieniędzy za zakupy jest dobre na początek. Wkrocz do świata oszczędności małymi kroczkami.

Zostaw komentarz