Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Oszczędzanie

w życiu codziennym dzięki moneyback

Sposobów na oszczędzanie jest wiele. Poznaj kilka z nich

Polaków, którzy regularnie oszczędzają jest coraz więcej. Jednak nie byłoby to prawdą gdyby przyznać, że tych co oszczędzają jest więcej od tych, którzy chcieli by to robić ale nie wiedzą jak zacząć. Każdy ma swój sposób na oszczędzanie pieniędzy. Jedni odkładają w przysłowiową “skarpetę” inni zakładają lokaty. Przybliżę inne sposoby.

Konto, które spełni oczekiwania oszczędnych.

Rynek usług bankowych rozrasta się szybko i dynamicznie. Mimo to, konsumenci boją się poszukiwać nowinek i korzystnych ofert. Często pozostają wierni swojemu bankowi, który zamiast dbać o stałych klientów winduje koszty. To błąd. Warto rozejrzeć się wkoło. Konto można bowiem mieć już nie tylko w banku. T-Mobile Usługi Bankowe to propozycja jednej z największych sieci komórkowych w Polsce, która niesie za sobą szereg korzyści.

Konto osobiste w T-Mobile to nie tylko korzystne warunki. Choć wspomnieć należy, że firma ta oferuje między innymi brak opłaty za prowadzenie rachunku i kartę debetową, darmowe przelewy internetowe na terenie kraju oraz wypłatę środków z bankomatu. Do tego dodajmy oprocentowanie w wysokości 3%. Okazuje się, że samo to, czyni konto osobiste w T-Mobile jedną z atrakcyjniejszych propozycji.

Jednak prawdziwą korzyścią jest Moneyback – to usługa dostępna w kontach T – Mobile, która pozwala odzyskać wydane środki. Dzięki temu po każdych zakupach część pieniędzy wróci do Ciebie. Dokonując płatności telefonem NFC z usługą MyWallet możesz liczyć na zwrot aż do 500 PLN. To oczywista korzyść. Nic więc dziwnego, że T-Mobile Usługi Bankowe cieszą się coraz większą popularnością. Moneyback to realna szansa na spore oszczędności. A chyba każdemu z nas przydadzą się dodatkowe środki. Środki, które możemy odzyskać bez żadnego wysiłku i wydać na co tylko mamy ochotę – wypoczynek i relaks w górach, kosmetyki, ubrania.

T- Mobile Usługi Bankowe to również szereg korzystnych promocji dla abonentów sieci, którzy mogą, z racji swojego powiązania z firmą, otworzyć limit w koncie do wysokości aż 1000 złotych.

Zakupy z moneyback dla oszczędnych.

Lyoness to banalnie prosty sposób na oszczędzanie pieniędzy. Docenią go szczególnie osoby, które często dokonują zakupów w dużych sieciach handlowych jak np. Carrefour. Przystępując do programu Lyoness otrzymuje się specjalną kartę (Cashback Card) ułatwiającą zwrot pieniędzy wydanych na zakupy u partnerów Lyoness, którzy po za bonami akceptują również kartę. Ważne aby pamiętać o tym, że zwrot pieniędzy za zakupy otrzymamy tylko w sklepach, które uczestniczą w programie Lyoness.

Dzięki Lyoness pieniądze za zakupy odzyskuje się w dwojaki sposób. Po pierwsze część sklepów współpracujących z Lyoness akceptuje kartę Cashback, dlatego wystarczy pokazać ją w kasie sklepu aby otrzymać zwrot. Pozostałe sklepy uczestniczące w programie wymagają wcześniejszego zakupienia bonów w Lyoness, którymi potem można u nich płacić za zakupy (np. sieć hipermarketów Carrefour). W ten sposób otrzymać można z powrotem kilka procent wartości wydanej kwoty. Zaoszczędzoną gotówkę gromadzi się na indywidualnym koncie, z którego można potem wypłacić pieniądze.

Sklepy, które należą do programu pochodzą z wielu rożnych branż, co powoduje, że oszczędzać można praktycznie na wszystkim. Przystąpienie do programu jest darmowe, co wraz z wymienionymi powyżej zaletami powoduje, że Lyoness po prostu się opłaca.

Podsumowując – wybierając usługi bankowe warto patrzeć szerzej. Bardzo często bowiem okazuje się, że to nie banki mają najlepsze dla klientów oferty. Na przykładzie T-Mobile widać, że są firmy, które oferują dużo korzystniejsze oferty. Warto skorzystać z możliwości, które nam to daje. Dodatkowo warto pamiętać o regularnym oszczędzaniu w codziennym życiu korzystając np. z takich programów jak Wspólnota Handlowa Lyoness oferująca moneyback z zakupów. Dodatkowa gotówka bowiem przyda się każdemu.

Zostaw komentarz