Robisz zakupy? W zależności od sklepu możesz odzyskać nawet do 5% wydanych na zakupy pieniędzy! więcej »

Sklepy Media Expert

włączają oszczędzanie

Zwrot za zakupy w Media Expert

© Media Expert / Zastrzeżony znak towarowy.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, gdy w wielu domach pojawia się choinka, przyjeżdżają dawno niewidziani bliscy, a ludzie stają się dla siebie bardziej serdeczni. Jest to też czas, gdy obdarowuje się najbliższych prezentami. Święta to doskonała okazja do zaoszczędzenia pieniędzy.

Jeśli chcemy kupić wyjątkowy prezent, a jednocześnie zaoszczędzić, warto zapoznać się z ofertą sklepu Media Expert. Sklep uczestniczy w programie zakupowym Lyoness dzięki, któremu każdy klient Media Expert zarejestrowany w Lyoness otrzyma zwrot 2% pieniędzy, które wydał na zakupy.

W ofercie Media Expert znajduje się między innymi sprzęt AGD i RTV, komputery, aparaty fotograficzne, konsole do gry, a także artykuły z działów “Dom i ogród” czy “Sport i rekreacja. W sklepie znaleźć można również zabawki dla młodszych i starszych dzieci.

Dla kinomanów doskonałym prezentem będą filmy na Blu-Ray lub DVD. Miłośnicy muzyki ucieszą się z pewnością z albumu ulubionego zespołu. Fanatyków gier zachwyci nowa konsola, a osoby aktywne wdzięczne będą za rower czy twistera.

Duży wybór artykułów w sklepie Media Expert to większa szansa na znalezienie idealnego podarunku. Pamiętać trzeba, że dobrze wybrany prezent sprawi komuś dużo radości, a zaoszczędzone pieniążki z pewnością przydadzą się na imprezę sylwestrową lub wakacje nad morzem.

Zostaw komentarz